Jacek Koman

7,4
14 774 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Koman

Film bardzo mi się podobał. Również postać Argentyńczyka, który bardzo mnie śmieszył. Z początku nie wiedziałam, że to Polak, ale że zawsze sprawdzam czy w obsadzie są jacyś Polacy to bardzo się cieszę , że to właśnie on! ;)

marciaa

dla mnie była genialna jego piosenka z Ewanem Mcgregorem - Roxane i gdy sprawdziłem kto to śpiewa okazało się że właśnie Koman, który o dziwo jest Polakiem. Miłe zaskoczenie :D Naprawdę niesamowity ma głos, jako aktor według mnie też doskonale się sprawdził w Moulin Rouge.

tanger

On stal kolo Nicole Kidman... Boze... Rozmarzyłem sie...

użytkownik usunięty
Mikao6

Roxanne było genialne! Najlepsze sceny z całego filmu, jak dla mnie. Świetnie wykonana piosenka.

zgadzam się w 100 %
geniale wykonanie...

Mikao6

hehehe, nooo... miał chłopak szczęście... nicole:PP świetna wypowiedź;]

Mikao6

Ja terż się zozmarzyłam... Stał obok McGregoa ;P

marciaa

jak tak niesamowicie z tym ostrym cudzoziemskim akcentem krzyczał RROOOOXAAAAAAAAAAANNNNNE! to ciary przechodzą xd.

zuzins

Zgadzam się. El Tango De Roxanne było niesamowite. ;) Najlepsza piosenka w filmie.

Lellandra

On ma cudowny głos! Wspaniały! szkoda że w Polsce nie jest tak bardzo znany bo ma talent. O takich właśnie aktorach powinno się mówić. Nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam że to Polak.
PS Przyłączam się do wypowiedzi Constance - też się rozmarzyłam ;) ewan jest super a ich piosenka Raxanne to coś wspaniałego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones