Jacek Koman

7,4
14 774 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Koman

Tego pana zobaczyłem a raczej zapamiętałem z serialu ''Lekarze'', polubiłem go nawet. Dziś oglądam sobie ''Son of a Gun'' i kogo widzę? Jacka Komana - zdziwiłem się i to bardzo. A teraz wchodzę na tą stronę i widzę że widziałem już kilka filmów w których brał udział pan Jacek. Myślę że mógłby występować w większości amerykańskich czy zagranicznych produkcjach. Jego rola w ''Son of a Gun'' bardzo mi się podobała.

FF7manifo

Ja się zdziwiłam tak samo widząc go w serialu Top of the Lake. Przed chwilą z Son of a Gun - to samo :-) Z każdym kolejnym ujrzeniem jego osoby w produkcjach, gdzie nie spodziewam się zobaczyć jakiegokolwiek rodaka, zaczynam coraz bardziej go lubić.

FF7manifo

Też się zdziwiłem przy oglądaniu Son of Gun. :D Byłem pewien, że skądś Go kojarzę i do tego ten akcent mi nie pasował.

FF7manifo

A ja własnie weszłam na Top of the Lake, aby zobaczyć kto jest taki podobny do naszego polskiego aktora, a to ON!! Przemiła niespodzianka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones