Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

Przeczytałam kilkadziesiąt stron książki aby przekonać się kim w ogóle jest ten Grey i aby wyrobić
sobie zdanie i rzeczywiście jak większość nie potrafię sobie wyobrazić Charliego w takiej roli.
Obejrzałam z nim mnóstwo wywiadów i stwierdzam że to taki sympatyczny i miły człowiek, z
pięknym szczerym uśmiechem, kompletnie nie pasujący do roli takiego perwersa. Charlie, Grey to
nie Twój poziom nie zaśmiecaj swojej kariery taką rolą! Jaki ten film w ogóle będzie miał przekaz? Co
on, jak on? To straszne że pozycje typu Zmierzch, jakieś Greye to absolutne światowe hity.
Ja jako kobieta czuje się książką 50 twarzy Greya obrażona, ona sprowadza kobiety na wysokość
dywanu..

johanna1990

http://www.examiner.com/article/charlie-hunnam-gets-called-fifty-shades-of-fanta stic-by-co-star#sthash.dmsuoxvY.uxfs

more_than_a_woman

dzięki za link

johanna1990

Popieram - szkoda tak dobrego aktora do ekranizacji takiego gniota. Gniota robionego chyba tylko dla kasy. Jest to literatura na poziomie niewyżytych studentek, które na widok męskiej golizny robią wielkie oczy i rumienią się. Książka jest irytująco głupia dlatego tym bardziej nie rozumiem jej fenomenu. Jedynym wytłumaczeniem może być to, że gusta literackie są coraz prymitywniejsze.

A do fanek takiej literatury mam apel - baby, wydoroślejcie! Jeśli Waszym idolem jest postać Christiana, to albo jesteście z niewłaściwymi partnerami, albo nie pozwalacie tym partnerom, których macie, na wcielenie ich fantazji w życie.

szkockakrata

Bez hipokryzji kochana. Sama książkę przeczytałaś, więc zastanów się troszeczkę nad tą tendencyjną i krzywdzącą oceną czytelniczek, jeśli można prosić...

WhiteDemon

a zakładamy, że przeczytała co najmniej 1 część i to do końca ;>

more_than_a_woman

;) Uważaj jak napisze że przeczytała 20 stron bo więcej "nie dała rady bo to takie guuupie".;)

WhiteDemon

tzn ja nie twierdzę, że FSOG jest wybitną książką, nic z tych rzeczy, jednak dostrzegam w niej pewien potencjał, który mam nadzieję zostanie pokazany w filmie w pełnej krasie :)

more_than_a_woman

ja też tak nie twierdzę, do wybitności to jej tak daleko jak stąd do księżyca, ale lekko się to czyta. A jeśli chodzi o film to mam podobne zdanie do Twojego;)

WhiteDemon

w tym przypadku nie trudno będzie można się zdobyć po obejrzeniu filmu na wyznanie, że film jest lepszy od książki

more_than_a_woman

mogłabyś napisać coś więcej o tym potencjale? dzięki

johanna1990

motyw BDSM w takim wydaniu jaki opisała EL James, fetysz który przeradza się w uczucie, skomplikowany i trudny charakter Greya, po krótce :)

WhiteDemon

Owszem przeczytałam - jak wiele innych bestsellerów wcześniej i jak pewnie wiele innych przeczytam w przyszłości. Dlatego nie pojmuję argumentu o hipokryzji - przeczytałam, aby nikt mi nie zarzucał, że nie wiem o czy mówię (przeczytałam dość dawno temu - dostałam książkę w prezencie w postaci e-booka). Fakt pozostaje faktem, że jest to literatura najniższego lotu. Nudna i głupawa, nie mająca w sobie nic, co można by było uznać za pouczające, bądź ciekawe - stąd moja opinia o coraz mniej wysublimowanych gustach literackich. Opisy są nudne i powtarzalne, główna bohaterka - zahukana neurotyczka, dzieląca włos na czworo (rany, jak ja nie znoszę takich ludzi!!!), działająca na nerwy, która nie umie dodać dwa do dwóch, w której nie ma ani krzty humoru, czy nawet przebłysków inteligencji, nie wzbudziła mojej sympatii do ostatniej strony. Dlatego podtrzymuję swoją opinię o tym, że książka jest gniotem.

O gustach się nie dyskutuje, jednak moje zdanie na temat wielbicielek tego typu literatury pozostaje niezmienne.

szkockakrata

podziwiam, musiałaś się męczyć czytając tę książkę do ostatniej strony ;)

more_than_a_woman

Wiesz, ja samą siebie też - jeśli spojrzeć na to z tej strony. Liczyłam na jakiś przebłysk intelektu ze strony autorki, cokolwiek co pozwoli mi myśleć o niej inaczej, niż jak o osobie, która ma wpływowych znajomych w wydawnictwach. Bo chyba tylko dzięki takim znajomościom ktokolwiek dopuścił to do druku.

Niepotrzebna ironia z Twojej strony i uparte wpieranie, że mimo wszystko mi się to podobało. Nie podobało. Podobnie jak z kina nie wychodzę przed pojawieniem się napisów, mimo że film mi się nie podoba, tak samo książki nie porzucam przed jej końcem. Zawsze liczę na ten wspomniany przebłysk artyzmu - tutaj mimo najszczerszych chęci, nie znalazłam go.

szkockakrata

możesz w to nie wierzyć, ale to nie była ironia, ja czytam do końca tylko to co mi się podoba, taki mam fetysz - to była ironia ;) enjoy !

szkockakrata

No właśnie. To że ktoś przeczytał nie znaczy że jest wielką "niewyżytą" wielbicielką, a to sugerowałaś poniekąd. Mniejsza z tym. Obecnie bardzo chcę to obejrzeć właśnie ze względu na Charliego, jestem ciekawa jak sobie poradzi i czy te wszystkie laski które teraz tak jęczą że jest brzydal i się nie nadaje jednak zmienią zdanie;P

johanna1990

Ma już wyrobioną karierę i zamiast zacząć jakieś ambitne projekty to cofa się do roli bożyszcza nastolatek. Potem będzie jak Leonardo DiCaprio po titanicu i będzie żałował. Zarobi dużo, ale potem będzie lata musiał pracować na to, żeby nikt nie kojarzył go z tandetą. Zresztą czy tej książki, niby erotycznej nie czytają 13-14 fanki zmierzchu? Może jak film powstanie będą starsze, ale jak ma to być film erotyczny, podobny do 9 i pół tygodnia to powiedzmy będzie od 16 roku życia? I nawet wtedy też nie pokażą wszystkiego na co liczą fanki. Jednak wszystkie pójdą do kina, żeby popatrzeć jak dają sobie buzi i jak on będzie traktował ją jak szmatę, bo to będą mogli pokazać.

syan_2

Szanse są po to żeby je łapać;)

WhiteDemon

to od niego głównie zależy jak to się potoczy

syan_2

Ostatnie zdanie miażdży :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones