PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136704}

Ludzkie dzieci

Children of Men
6,9 84 636
ocen
6,9 10 1 84636
7,4 27
ocen krytyków
Ludzkie dzieci
powrót do forum filmu Ludzkie dzieci

ten film pokazuje przyszłość naszego kontynentu gdzie biali będą się bić z islamistami którzy już niedługo zapanują nad Europą

ocenił(a) film na 8
Danio31b

Bo ja poznałem kilku, z dwójką z nich spotykałem się dzień w dzień przez 6 lat i... szok! Nie zabili mnie ani razu, ba, nawet nie okradli i nie pałali nienawiścią.

ocenił(a) film na 8
Votes

Klasyczny przykład wyparcia ,cała rodzinę by ci zabili ,ale ty i tak byś ich bronił do śmierci. Wiesz ,ze wielu najgorszych seryjnych zabójców, skazanych na stryczek za PRL to byli kochający mężowie i ojcowie?? , ludzie uważani przez sąsiadów za bardzo miłych. Gdybyś był na placu w Nicei, inaczej byś gadał

ocenił(a) film na 8
Danio31b

Klasyczny przykład generalizowania. Myślisz o znikomym procencie radykalnych terrorystów. Rozumiem, że nie poznałeś ani jednego muzułmanina i nie wiesz, że są to normalni ludzie tacy jak my...

ocenił(a) film na 8
Votes

Nic mnie to nie obchodzi ,wystarczy ,ze 1% to fanatycy religijni ,co chcą się wysadzać ,mi to wystarczy, nie chce i nie będę ich tu nigdy chciał ,niech sobie zrobią Europę u siebie.A do tych co się pchają, na sile nie proszeni ,powinno się strzelać na granicy

ocenił(a) film na 8
Danio31b

Skoro dla ciebie wystarczy, że 1% danej społeczności jest zły to rozumiem, że jeteś też za wyrzuceniem wszystkich księży z tego kraju?

ocenił(a) film na 8
Votes

Typowa zagrywka miłośnika mułów ,brak ci argumentów na ich obronę to wyjeżdżasz z księżami czy chrześcijaństwem .Kiedy ostatnio jakiś ksiądz albo katolik zmuszał cię silą, do pójścia do kościoła?? póki co ,księża czy katolicy nie wysadzają się w powietrze w galeriach handlowych ,nie wjeżdżają w ludzi ciężarówkami i nie napadają na dziewczyny opalające się w bikini .W postępowej wspaniałej Francji czy Niemczech to już normalka .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Danio31b

No tak a Polakow chwala wszyscy... Poza tym jak juz mowilem, nie znasz ani jednego muzulmanina, wiec co moze o nich tak naprawde wiedziec, o tych zwyklych ludziach?

ocenił(a) film na 8
Votes

Szkoda strzępić ryja na taki rodzaj zaślepienia, jak twój

ocenił(a) film na 8
Danio31b

Haha no to nieźle, zabieramy zabawki i wychodzimy z piaskownicy... Chociaż może rzeczywiście lepiej skończyć tę bezsensowną dyskusję

ocenił(a) film na 8
Votes

Lepiej skończyć

ocenił(a) film na 8
Danio31b

W takim razie, mimo znacznej roznicy zdan, pozdrawiam i milej nocy

ocenił(a) film na 8
Votes

Wzajemnie

Danio31b

10 lat minęło i dalej Europą rządzą biali. Za dużo twiterka się naczytałeś wtedy.

ocenił(a) film na 8
Sickman185

7 lat minęło od masowych napadów nachodzców w 2015, potem zamachy w Paryżu, ciężarówka rozjeżdżająca ludzi w Nicei, pobicia Francuzek w bikini . No ale to tylko twitterek......Facepalm

ocenił(a) film na 8
Danio31b

9 lat minęło i Londynem właśnie zarządzają muzułmanienie i popatrz dokładnie tak jak w filmie!!! pozdrawiam nie z twitterka

Sickman185

Szczególnie w Londynie.

ocenił(a) film na 8
devo78

haha w punkt

ocenił(a) film na 9
Danio31b

boże dzieciaku skądżeś się urwał

ocenił(a) film na 8
pinang

z Krawata obecnego kalifa Londynu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones