PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136704}

Ludzkie dzieci

Children of Men
6,9 84 759
ocen
6,9 10 1 84759
7,5 28
ocen krytyków
Ludzkie dzieci
powrót do forum filmu Ludzkie dzieci

Bez żadnych wybuchów i huków można ulepszyć jakość wizualną filmu. Gratulacje :)

weekendowy_filmowiec

Ulepszyć?! Ja myślę , że sceny w obozie dla uchodźców to absolutna rewelacja! Dopracowane w najmniejszym szczególe. Pierwszy, drugi i trzeci plan. Czy ktoś zauważył gościa dostającego kulkę w plecy, gdy wychodzą z dzieckiem z tego budynku? Ja myślę że nasi "weekendowi filmowcy" powinni się z takich filmów uczyć. Przecież to są głównie kwestie techniczne - najłatwiejsze do skopiowania. Co prawda sama fabuł nie była jakaś rewelacyjna ale myślę, że trzymała poziom. Postaram się teraz przeczytać książkę. Dodam jeszcze tylko,że Clive Owen zagrał też w filmie The International, w którym jest świetna strzelanina w Muzeum Gugenheima. Warto zobaczyć!

ocenił(a) film na 6
karmiacykolibry

Zauważyłem tego gościa, zdziwił mnie tym, jak padł, jakoś nienaturalnie do tyłu, znikł w kadrze natychmiast jak się pojawił.

użytkownik usunięty
weekendowy_filmowiec

Uważam podobnie, fabuła była 'taka sobie' ale efekty specjalne i płynne przejścia pełne akcji wyglądały naprawdę ciekawie

weekendowy_filmowiec

WatchMojo zwróciło mi uwagę na jedne z lepszych "continuous uninterrupted shots" - pościg i strzelanina w lesie. Świetne i zapadające w pamięć efekty często przytrafiają się produkcjom, które nie są na pierwotnie nastawione na wybuchy, pościgi i strzelaniny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones