PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136704}

Ludzkie dzieci

Children of Men
6,9 84 759
ocen
6,9 10 1 84759
7,5 28
ocen krytyków
Ludzkie dzieci
powrót do forum filmu Ludzkie dzieci

co ogladać bo mam dylemat :/ nie ogladalem obu

a dodam ze na tvn Beniamin Button jeszcze leci

poradzcie Ci co ogladali

ocenił(a) film na 8
lipen

Ja na pewno obejrzę Ludzkie dzieci, bo nie oglądałem, a widzę, że oceny ma dobre. Jeżeli nie oglądałeś (aś) to także tak bym radził.

ocenił(a) film na 6
lipen

Ludzkie dzieci - ten film leciał w piątek i powtórka w sobotę, to można było wybrać w sumie. Tylko nie wiem czy wczoraj nie leciał w środku nocy ;)

ocenił(a) film na 8
majkalipcowa

No ja nie mogłem wybrać, bo wczoraj byłem w stanie .... hmmm

ocenił(a) film na 6
chemas

Żeby Ci utrudnić to dodam, że dzisiaj o ile się nie mylę, na jedynce leci jeszcze bardzo dobry polski film "Chrzest" :)

ocenił(a) film na 8
majkalipcowa

A właśnie, ale Chrzest leci na jedynce po Ludzkich dzieciach, a lecący w tym samym czasie Deja Vu na dwójce, nie będzie konkurencją.

lipen

I jeszcze "Życie na podsłuchu" o 20.20 na TVP Kultura....

ocenił(a) film na 7
anna_k

Dobra

ludzkie dzieci wygrały tym bardziej ze lubie tematyke sf

dzieki wam za rady ;)

ocenił(a) film na 8
lipen

:))

lipen

Ściągnąć co się da i obejrzeć bez reklam.

ocenił(a) film na 8
vilya_73

Nie wolno.

chemas

E tam. Na własny użytek wolno. A nawet jeśli... no dobrze: kup/wypożycz byle bez reklam oglądać, bo w trakcie reklam zapomnisz co oglądasz.

ocenił(a) film na 8
vilya_73

Przecież zażartowałem sobie. :)

ocenił(a) film na 6
lipen

oglądam Ludzkie dzieci... na 1 bez reklam ;)

ocenił(a) film na 6
lukagrabo

Ja już pooglądałam :)

ocenił(a) film na 6
majkalipcowa

Ja też ale można polecieć raz jeszcze zwłaszcza że bez reklam i ok 7/10 :)

ocenił(a) film na 7
lukagrabo

ja też ,,zaryzykuję" i obejrzę film na TVP 1, bo mam dość reklam, na polsatach i innych kanałach, jak im zależy na kasie z reklam to niech zrobią 2 reklamy 3 minutowe w ciągu 90 minutowego filmu (z takimi licznikami jak na Comedy Central) i chyba wszyscy byli by zadowoleni.

Pietro1906TS

Ja mam niestety taki problem, że przez reklamy zapominam co oglądam. Nie jestem w stanie ich znieść, więc przełączam, a wtedy zawsze na TVP Kultura znajduje się coś, co warto obejrzeć nawet połowicznie. Ewentualnie wyłączam fonię i włączam muzykę, a jak już włączę muzykę, to nie ma szans, żebym wróciła do telewizora. Wiem, że wielu ludzi tak ma, więc ciągle nie mogę zrozumieć, komu się te reklamy opłacają ;-)

ocenił(a) film na 7
vilya_73

Nie zgodzę sie z tobą odnośnie reklam, po pierwsze ,,primo ultimo" że jak by się nie opłaciło to by nie robili nowych reklam, po drugie produkt ktory widziany był w telewizji jest lepiej postrzegany i jest większe prawdopodobieństwo że kupisz go, po trzecie telewizja zbiera niezłą kase za reklamy w najlepszych godzinach ogladalności.przykładem może byc finał rózgrywek super bowl w usa. I mam nadzieje że przekonałem Ciebie:-)

Pietro1906TS

A do czego chciałeś mnie przekonać? Do oglądania reklam? Nie udało się ;-P
Na mnie to działa odstręczająco - wierz mi, że im częściej widzę reklamę Fairy, tym mniej chcę go kupić :D

ocenił(a) film na 7
vilya_73

Może przekonać to źle wyrażone słowo do prowadzonego dialogu z tobą ale na pewno objaśniłem jak to działa w telewizji. Nie przypominam sobie czy namawiałem Ciebie i resztę na tym forum do oglądania reklam, bo sam za nimi nie przepadam i uważam że po dłuższym oglądaniu ich można dostać niezłego prania mózgu. A odnośnie reklamy Fairy to powiem ci że może na Ciebie tak działają reklamy ,,odstraszająco" ale zwykła gospodyni domowa ma zakodowane w głowie że to dobry produkt i go kupi i nawet dołoży więcej by mieć ,,lepszy" od nie reklamowanego np. produkcji do supermarketu.

Pietro1906TS

Wybacz, ale nawet nie dotknąłeś właściwego tematu marketingu i reklamy w mediach, ale to dobrze, bo i to nie miejsce na takie dyskusje. Ja wyraziłam swoją opinię - dzięki reklamom nie oglądam już filmów w telewizji i polecam to każdemu. Przynajmniej w ten sposób można ocalić trochę komórek mózgowych :-)

ocenił(a) film na 6
Pietro1906TS

Nie rozumiem tylko po co reklamy w czasie filmu Oczy szeroko zamknięte o 2ej w nocy ?

ocenił(a) film na 8
majkalipcowa

Na wszelki wypadek, a nuż jakiś nocny marek ogląda :)

lipen

Skombinować sobie dekoder z funkcją nagrywania (UPC, nc+, Polsat Cyfrowy, a nawet zwykły dekoder DVB-T z portem USB).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones