PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136704}

Ludzkie dzieci

Children of Men
6,9 84 766
ocen
6,9 10 1 84766
7,5 28
ocen krytyków
Ludzkie dzieci
powrót do forum filmu Ludzkie dzieci

4 podejście

ocenił(a) film na 5

Robiłam już 3 podejścia do tego filmu i za każdym razem zasypiam :( Nawet nie mogę go ocenić! Dziś będzie ostatnie,czwarte podejście i jak zasnę to wystawiam 10/10 za najlepszą kołysankę ever! :P

ocenił(a) film na 8
mon_star

i co udało się?

ocenił(a) film na 5
gielnik

Udało :) Niestety nie podobał mi się. Jedyny dobry fragment to ten,podczas powstania. No i oczywiście .....Jasper ;)

ocenił(a) film na 6
mon_star

Wino z Biedronki pomaga na takie filmy :) właśnie kończę (butelkę i film jednocześnie) ... tylko kurde nie wiem, jaką ocenę dać. Chyba wysoką, bo łatwo dało się śledzić fabułę mimo kilkunastu przerw na jedzenie, picie, łazienkę, facebook i pocztę. A, i muzyka była fajna. Słowem 5/10.

colorblind789

5 to faktycznie wysoka ocena. Arcydzieła pewnie oceniasz na 6, a średniaki na 3. Argument przemawiający za oceną też jest całkiem konkretny: "bo łatwo dało się śledzić fabułę mimo kilkunastu przerw na jedzenie, picie, łazienkę, facebook i pocztę". Brawo.

ocenił(a) film na 6
mikamves

chyba łatwo się domyślić, że wcześniejszy post był ironiczny :D

colorblind789

No widocznie dla mnie nie było :)

mon_star

Zrób se kawy przed obejrzeniem, albo zobacz film zaraz po tym jak wstaniesz rano.

ocenił(a) film na 6
mikamves

hahaha:D solidnie mnie rozbawiliście;). Od siebie dodam, że w filmie jest chyba jedna z lepszych scen batalistycznych jakie widziałem...cała w jednym ujęciu, bez cięć. no i jest fajny motyw z hodowlą trawki ;) odemnie 6,5/10

ocenił(a) film na 6
limfocyt

Pamiętam te długie ujęcia kamery (wyobrażałam sobie wtedy, że jestem tym kamerzystą w środku akcji manewrującym między aktorami). Faktycznie były dobrze kręcone. No to +1 do oceny :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones